Profesionální regály do archivu

Využijte ve svém archivu nebo kanceláři maximum úložné kapacity s variabilně nastavitelnými policovými regály, posuvnými regály nebo individuálně navrženým patrovým skladem.

Policové regály se skvěle hodí pro skladování dokumentů, šanonů a archivačních krabic. Nabízí přehlednost a snadný přístup k archiváliím. Pro regály do archivu je k dispozici řada doplňků: zarážky a výplně proti vypadnutí dokumentů, policové přepážky a další.

Pro menší archivy nebo místnosti, kde potřebujete využít maximum kapacity, jsou ideální pojízdné regály. Umožňují využít až o 100% více úložného prostoru. Posouvají se po kolejnicích pomocí volantů nebo madel. Tím se vytváří uličky s přístupem k jednotlivým regálům.

Prostor archivu s vysokým stropem využijete na maximum s patrovými regály. Patrové regály tvoří patrový sklad s přístupem po schodišti nebo výtahem. Umožní vám efektivní využití prostoru a uložení velkého množství archiválií.

Velice pozitivní zkušenost s poskytovanými službami společnosti. Rychlost, preciznost, špičková kvalita výrobků a profesionalita poskytnuté služby od první věty v emailu až po předávací protokol po ukončení montáže. Velká pochvala všem pracovníkům společnosti :) Za TRIO HAVEL s.r.o. Milan Havel, majitel společnosti
Milan Havel
Milan Havel
2023-01-03
Objednávka byla vyřízená velice rychle, komunikace s obchodem byla bezproblémová, dodání proběhlo hladce a dodaný dílenský stůl manžela nadchl. Co více dodat? Děkuji a vřele tento obchod doporučuji.
Katerina Bezanov
Katerina Bezanov
2022-08-22
Rychlá dodávka i montáž, naprostá spokojenost.
kristina janeckova
kristina janeckova
2021-07-12
- výborná komunikace s e-shopem - vstřícné jednání - policové regály VARIMO se snadno montují - není potřeba je šroubovat - jsou pevné a stabilní
Michaela Arientová
Michaela Arientová
2021-06-14
Super komunikace, rychlé vyřízení. Všichni byli moc milý. Děkujeme 😊 A regaly mají super kvalitu!
Lucie Vondrášková
Lucie Vondrášková
2021-05-30
Rád bych firmu e-regály pochválil a doporučil. Po dlouhé době jsem jednal se slušnou firmou, která jedná solidně a co řekne, tak dodrží. Jejich zaměstnanci jsou vstřícní, dochvilní a odvedli perfektní práci. Děkuji Jednatel společnosti Bavaria group s.r.o. Otakar Martínek
Otakar Martinek
Otakar Martinek
2021-02-24

Nezávazné zaměření a cenová nabídka ZDARMA

Zajistíme pro vás vybavení vašeho skladu nebo archivu na klíč. Zdarma zaměříme prostor, zpracujeme návrh a cenovou nabídku. Následně pro vás připravíme potřebné regály, nebo je pro vás vyrobíme na zakázku. Vše vám přivezeme a namontujeme.

Pošlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes.

Nezávazná poptávka regálů.